Werbungen Zahl der Lose: 245
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2924512
14304
443
Advertisement
Mikado Kaffee kávé számolócédula, apró szakadással 2924509
14305
443
Advertisement
Gottschlig féle brazíliai rum számolócédula, apró sérülésekkel 2924507
14306
443
Advertisement
Olbrich L. szijgyártó, nyerges, bőröndös és sportcikkek készítője, Bp. VI., Teréz krt 6. számolócédula, kissé foltos, jobb felső sarkában apró sérüléssel 2924501
14307
443
Advertisement
Mi már csak "Chic" nyakkendőt viselünk, Sebők Gyulától férfi divat különlegességek, Bp., VI., Teréz krt. 48., számolócédula, kissé foltos, apró lapszéli szakadásokkal 2924500
14308
443
Advertisement
Róth divattermei, Bp., VI., Király u. 16. (Dobler-bazár), számolócédula, hajtásnyommal, apró folttal 2924496
14309
443
Advertisement
Kovács János vászon-, divatárú- stb. kereskedő, Bp., VIII., Gólya u. 50., szecessziós ornamentikával díszített számolócédula, hajtásnyommal, egészen apró lapszéli sérüléssel
2924491
14310
443
Advertisement
Özv. Witriol Józsefné papírkereskedése, Bp., VIII., Rökk Szilárd u. 18., számolócédula 2924488
14311
443
Advertisement
Havas István műhangszer készítő, Bp., VIII., Üllői út 16/b., számolócédula, 2924484
14312
443
Advertisement
Ilona artézi ásványvíz számolócédula, kissé sérült
2924482
14313
443
Advertisement
Amerikai Czipőáruház, Bp., VIII., József krt. 59-61., Bodó kávéházzal szemben, számolócédula, sarkaiban apró sérüléssel 2924479
14314
443
Advertisement
Szirtl Károly cipész mester, Bp., VIII., Baross u. 78., számolócédula 2924600
14315
443
Advertisement
Klein Samu ás Társa, kézimunka előnyomda és himzőüzlete, Bp., VIII., Baross u. 87., számolócédula Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF