Werbungen

Zahl der Lose: 245

Mikado Kaffee kávé számolócédula, apró szakadással
14304.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gottschlig féle brazíliai rum számolócédula, apró sérülésekkel
14305.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olbrich L. szijgyártó, nyerges, bőröndös és sportcikkek készítője, Bp. VI., Teréz krt 6. számolócédula, kissé foltos, jobb felső sarkában apró sérüléssel
14306.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mi már csak "Chic" nyakkendőt viselünk, Sebők Gyulától férfi divat különlegességek, Bp., VI., Teréz krt. 48., számolócédula, kissé foltos, apró lapszéli szakadásokkal
14307.

Rufpreis:
1 600 HUF

Róth divattermei, Bp., VI., Király u. 16. (Dobler-bazár), számolócédula, hajtásnyommal, apró folttal
14308.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kovács János vászon-, divatárú- stb. kereskedő, Bp., VIII., Gólya u. 50., szecessziós ornamentikával díszített számolócédula, hajtásnyommal, egészen apró lapszéli sérüléssel
14309.

Rufpreis:
1 600 HUF

Özv. Witriol Józsefné papírkereskedése, Bp., VIII., Rökk Szilárd u. 18., számolócédula
14310.

Rufpreis:
1 600 HUF

Havas István műhangszer készítő, Bp., VIII., Üllői út 16/b., számolócédula,
14311.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ilona artézi ásványvíz számolócédula, kissé sérült
14312.

Rufpreis:
1 600 HUF

Amerikai Czipőáruház, Bp., VIII., József krt. 59-61., Bodó kávéházzal szemben, számolócédula, sarkaiban apró sérüléssel
14313.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szirtl Károly cipész mester, Bp., VIII., Baross u. 78., számolócédula
14314.

Rufpreis:
1 600 HUF

Klein Samu ás Társa, kézimunka előnyomda és himzőüzlete, Bp., VIII., Baross u. 87., számolócédula
14315.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF