https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Werbungen Zahl der Lose: 245
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2903516
14268
443
0
10000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Gold Saba cigarettakártyák Atlas-Stoff-Bilder albumba beragasztva, több mint 180 képecske, a színészek, sztárok, énekesek között magyarok is akadnak, pl. Dénes Oszkár, Bársony Rózsi - sérült! -, Halmay Tibor. Egyéb nevek: Marlene Dietrich, Brigitte Horney, Dorothea Wieck, Charlotte Sousa, Lil Dagover, Attila Hörbiger, Lucie Englisch, Lizzie Waldmüller. Színes fotókon a művészek, a szerepeikben, nyomtatott autogramjukkal
Das Lot is nicht erreichbar
2922041
14269
443
0
7000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
2 db Kneipp malátakávé, bontatlan csomag, szép állapotban, m: 19 cm, m: 15 cm 2895458
14270
443
0
2000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920-1940 "Meinl Kávé", reklám nyomtatvány, 5x36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2920221
14271
443
0
5000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Kecskemét Mátyás király gyógyszertár, porcelán krémes tégely, hozzá kis bronz törő 4,35 cm 2924429
14272
443
0
2400
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
1938 Myofort Richter gyógyszergyár által gyártott szívgyógyszer reklámlap postán elküldve 2834285
14273
443
0
2400
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1980 Kb 40 db retro matrica 2918846
14274
443
0
1800
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
1958 VIII. Bányásznap Bányász cigaretta fémdoboz, Lágymányosi Dohánygyár Budapest, kopottas állapotban, 11x7 cm 2884248
14275
443
0
1400
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Denikos nikotinmentes dohány számolócédula 2778402
14276
443
0
1200
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Paptamási Lythia gyógyvízszámolócédula 2834647
14277
443
0
1200
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Kőbányai gyorsfőző szecessziós litho számolócédula 2724471
14278
443
0
4600
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Szent Margitszigeti üdítővíz 5 klf számolócédula
Das Lot is nicht erreichbar
2724456
14279
443
0
2600
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Gessler Siegfried likőr, szörp 3 klf számolócédula
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse