https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Werbungen

Zahl der Lose: 245

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gold Saba cigarettakártyák Atlas-Stoff-Bilder albumba beragasztva, több mint 180 képecske, a színészek, sztárok, énekesek között magyarok is akadnak, pl. Dénes Oszkár, Bársony Rózsi - sérült! -, Halmay Tibor. Egyéb nevek: Marlene Dietrich, Brigitte Horney, Dorothea Wieck, Charlotte Sousa, Lil Dagover, Attila Hörbiger, Lucie Englisch, Lizzie Waldmüller. Színes fotókon a művészek, a szerepeikben, nyomtatott autogramjukkal
1
14268.

Gold Saba cigarettakártyák Atlas-Stoff-Bilder albumba beragasztva, több mint 180 képecske, a színészek, sztárok, énekesek között magyarok is akadnak, pl. Dénes Oszkár, Bársony Rózsi - sérült! -, Halmay Tibor. Egyéb nevek: Marlene Dietrich, Brigitte Horney, Dorothea Wieck, Charlotte Sousa, Lil Dagover, Attila Hörbiger, Lucie Englisch, Lizzie Waldmüller. Színes fotókon a művészek, a szerepeikben, nyomtatott autogramjukkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db Kneipp malátakávé, bontatlan csomag, szép állapotban, m: 19 cm, m: 15 cm
1
14269.

2 db Kneipp malátakávé, bontatlan csomag, szép állapotban, m: 19 cm, m: 15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
9
 
cca 1920-1940 "Meinl Kávé", reklám nyomtatvány, 5x36 cm
1
14270.

cca 1920-1940 "Meinl Kávé", reklám nyomtatvány, 5x36 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kecskemét Mátyás király gyógyszertár, porcelán krémes tégely, hozzá kis bronz törő 4,35 cm
1
14271.

Kecskemét Mátyás király gyógyszertár, porcelán krémes tégely, hozzá kis bronz törő 4,35 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
11
 
1938 Myofort Richter gyógyszergyár által gyártott szívgyógyszer reklámlap postán elküldve
1
14272.

1938 Myofort Richter gyógyszergyár által gyártott szívgyógyszer reklámlap postán elküldve

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1980 Kb 40 db retro matrica
1
14273.

cca 1980 Kb 40 db retro matrica

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
8
 
1958 VIII. Bányásznap Bányász cigaretta fémdoboz, Lágymányosi Dohánygyár Budapest, kopottas állapotban, 11x7 cm
1
14274.

1958 VIII. Bányásznap Bányász cigaretta fémdoboz, Lágymányosi Dohánygyár Budapest, kopottas állapotban, 11x7 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Denikos nikotinmentes dohány számolócédula
1
14275.

Denikos nikotinmentes dohány számolócédula

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Paptamási Lythia gyógyvízszámolócédula
1
14276.

Paptamási Lythia gyógyvízszámolócédula

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kőbányai gyorsfőző szecessziós litho számolócédula
1
14277.

Kőbányai gyorsfőző szecessziós litho számolócédula

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szent Margitszigeti üdítővíz 5 klf számolócédula
1
14278.

Szent Margitszigeti üdítővíz 5 klf számolócédula

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gessler Siegfried likőr, szörp 3 klf számolócédula
1
14279.

Gessler Siegfried likőr, szörp 3 klf számolócédula

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse