Uhren Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2917476
12313
443
15000
Watches
Kisméretű, antik Remontoir zsebóra, duplafedeles, díszes ezüstözött tokkal, jelzett, 10 köves szerkezettel. Sérült, nem működik, d: 34 mm
2919465
12314
443
Watches
Ezüst(Ag) zsebóra, sérült számlap, jelzett, működőképes állapotban, d: 4,5 cm, bruttó: 74,6 g
2817937
12315
443
Watches
Continental svájci kvarc női karóra, fém szíjjal, karcos üveggel, elem cserére szorul, d: 23 mm
2900183
12316
443
Watches
2901467
12317
443
Watches
Ezüstözött zsebóra, sérülésekkel, d: 4 cm
2899113
12318
443
Watches
Vegyes órák, alkatrésznek. Egy mechanikus, többi kvarc
2765598
12319
443
Watches
Ribatex svájci, kézi felhúzós karóra, dátumablakos, működő állapotban, kopott számlappal 26x28 mm
2530794
12320
443
Watches
Ritex art deco svájci zsebóra, kissé kopott fekete számlappal, nem működik. d: 47 mm
2789762
12321
443
30000
Watches
Ezüst (Ag) kulcsos zsebóra. Szép számlappal, jelzett. Működik, kulccsal . d: 47 mm
2789797
12322
443
15000
Watches
Ezüst (Ag) tokos kulcsos női zsebóra. d: 38 mm Működik, szép állapotú számlappal, kulcs nélkül.
2919252
12323
443
Watches
2 db régi zsebóra (Elgin, Thiel), nem működnek, d: 44-50 mm 2919293
12324
443
Watches
4 db kvarc férfi karóra, működnek, egy szíj nélkül Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF