Uhren Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2791080
12301
443
Watches
2841169
12302
443
60000
Watches
Fanex 18k arany tokos női karóra, gyöngyház számlappal, működik, jelzett, 14x26mm
2733570
12303
443
30000
Watches
C. Bucherer mechanikus asztali óra, működik, réz házzal. 8x8 cm
2815680
12304
443
85000
Watches
Jaeger-LeCoultre asztali óra. Mechanikus szerkezettel. Működő, jó állapotban, kopott bőr borítással 7x11 cm
2904895
12305
443
Watches
Alpina Union Horlogére ezüst tokos zsebóra, sérült és javított számlappal, működik, jelzéssel, d: 44 mm, bruttó: 59,7 g
2813677
12306
443
Watches
14 db fém óraszíj és 2 db kapocs, kis kopásokkal.
2924758
12307
443
Watches
Ruhla zsebóra, működik, műanyag házzal, d: 40 mm 2924609
12308
443
Watches
2921886
12309
443
Watches
Rolex oyster replika automata karóra. Működik d: 35 mm
2921893
12310
443
28000
Watches
Rolex perpetual replika automata karóra fém szíjjal. Működik d: 40 mm
2367402
12311
443
90000
Watches
International Watch Co. (IWC) Schaffhausen karóra, kézi felhúzós, beépített zsebóra szerkezet, másodpercmutatós, kissé sérült számlappal, bőr szíjjal, működik, d: 43 mm 2891584
12312
443
Watches
Ezüst (Ag) tokos, duplafedeles zsebóra, mindkét oldalon domborműves női portréval díszítve, vésett M.L. monogrammal. Jelzett: Philadelphia, 1876., 15 köves szerkezettel. Sérült számlappal, hiányzó másodpercmutatóval, nem jár. d: 5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF