12157.
Beendet 443. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Zadak Arts: Jerusalem, ezüst borítású szobor talapzaton, kopással, jelzett, m: 12 cm