https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 146

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1941 "Die Waffen-SS, im Südosten. Die motorisierten Einbeiten der Waffen-SS, ziehen durch Ungarn an die Balkanfront und werden überall von der Bevölkerung freudig begrüsst", feliratozott sajtófotó, pecsétekkel jelzett, foltos a hátoldalán, 13x18 cm
1
16084.

cca 1941 "Die Waffen-SS, im Südosten. Die motorisierten Einbeiten der Waffen-SS, ziehen durch Ungarn an die Balkanfront und werden überall von der Bevölkerung freudig begrüsst", feliratozott sajtófotó, pecsétekkel jelzett, foltos a hátoldalán, 13x18 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) Tegetthoff-osztályú dreadnought csatahajója (Schlachtschiff), az elülső lövegtornyok ágyúinak sortüze, eredeti fotó, a hátoldalon feliratozva, egyik sarkán kis sérüléssel, 17,5x12,5 cm / cca 1914-1918 Salvo from the front gun turrets of a Tegetthoff-class dreadnought battleship (Schlachtschiff) of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), original photo, with description on the back, with minor damage on one corner, 17.5x12.5 cm
1
16085.

cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) Tegetthoff-osztályú dreadnought csatahajója (Schlachtschiff), az elülső lövegtornyok ágyúinak sortüze, eredeti fotó, a hátoldalon feliratozva, egyik sarkán kis sérüléssel, 17,5x12,5 cm / cca 1914-1918 Salvo from the front gun turrets of a Tegetthoff-class dreadnought battleship (Schlachtschiff) of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), original photo, with description on the back, with minor damage on one corner, 17.5x12.5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1914-1918 SMS St. Georg, az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (k.u.k. Kriegsmarine) VI. Károly-osztályú páncéloscirkálója (Panzerkreuzer) próbameneten, fotó kis gyűrődésnyomokkal, egy-két kis szakadással, 17x22 cm /  cca 1914-1918 SMS Sankt Georg, the VI. Kaiser Karl-class armored cruiser of the Austro-Hungarian Navy, photo with little creases on the edges, with one-or-two little damages on the edges, 17x22 cm
1
16086.

cca 1914-1918 SMS St. Georg, az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (k.u.k. Kriegsmarine) VI. Károly-osztályú páncéloscirkálója (Panzerkreuzer) próbameneten, fotó kis gyűrődésnyomokkal, egy-két kis szakadással, 17x22 cm / cca 1914-1918 SMS Sankt Georg, the VI. Kaiser Karl-class armored cruiser of the Austro-Hungarian Navy, photo with little creases on the edges, with one-or-two little damages on the edges, 17x22 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (k.u.k. Kriegsmarine) második divíziójának csatahajói menetben, feliratozva, az egyik sarkán apró gyűrődésnyommal, fotó, 15,5x22,5 cm/  cca 1914-1918 The battleships of the second divisio of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), photo, 15,5x22,5 cm
1
16087.

cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (k.u.k. Kriegsmarine) második divíziójának csatahajói menetben, feliratozva, az egyik sarkán apró gyűrődésnyommal, fotó, 15,5x22,5 cm/ cca 1914-1918 The battleships of the second divisio of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), photo, 15,5x22,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1914-1918 SM Tb 77T, az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) torpedónaszádja (később Jugoszláv T2) menetben, feliratozott fotó, az egyik sarkán kissé sérült, 21,5x16,5 cm / cca 1914-1918 SM Tb 77T torpedo boat of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), (later Yugoslav T2 torpedo boat), photo, slightly damaged on one corner, 21.5x16.5 cm
1
16088.

cca 1914-1918 SM Tb 77T, az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) torpedónaszádja (később Jugoszláv T2) menetben, feliratozott fotó, az egyik sarkán kissé sérült, 21,5x16,5 cm / cca 1914-1918 SM Tb 77T torpedo boat of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), (later Yugoslav T2 torpedo boat), photo, slightly damaged on one corner, 21.5x16.5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hadnagyi fizetéscédula, szép állapotban, 24x18,5 cm
1
16089.

Hadnagyi fizetéscédula, szép állapotban, 24x18,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1932 vitéz Pisky Zoltán (1893-1945) ezredes, hadosztályparancsnok saját kézzel írt levele, barátja, I. világháborús katonatársa, Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátor részére: "Kedves Brutus Komám!" megszólítással, borítékkal, saját kezű aláírásával. + 1941 vitéz Pisky Zoltán (1893-1945) ezredes, hadosztályparancsnok saját kézzel írt tábori levelezőlapja, egykori I. világháborús katonatársa, barátja: Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátor részére, "M. Kir. Kárpátaljai 2. Honvéd Hegyi Zlj. Parancsnokság" bélyegzéssel.
1
16090.

1932 vitéz Pisky Zoltán (1893-1945) ezredes, hadosztályparancsnok saját kézzel írt levele, barátja, I. világháborús katonatársa, Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátor részére: "Kedves Brutus Komám!" megszólítással, borítékkal, saját kezű aláírásával. + 1941 vitéz Pisky Zoltán (1893-1945) ezredes, hadosztályparancsnok saját kézzel írt tábori levelezőlapja, egykori I. világháborús katonatársa, barátja: Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátor részére, "M. Kir. Kárpátaljai 2. Honvéd Hegyi Zlj. Parancsnokság" bélyegzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1917 Katonai csoportkép Sárdy Brutus festő hagyatékából, rajta: Vitéz Pisky Zoltán (1893-1945) ezredes, hadosztályparancsnok és Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátor, fotó, a hátoldalon feliratozva, 9x12 cm, valamint Sárdy Brutus nevére szóló irodai alkalmassági igazolvány.
1
16091.

cca 1917 Katonai csoportkép Sárdy Brutus festő hagyatékából, rajta: Vitéz Pisky Zoltán (1893-1945) ezredes, hadosztályparancsnok és Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátor, fotó, a hátoldalon feliratozva, 9x12 cm, valamint Sárdy Brutus nevére szóló irodai alkalmassági igazolvány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
9 db vegyes katonai fotó
1
16092.

9 db vegyes katonai fotó

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910 Magyar katonatiszt (százados) portréja, egyenruhában, kardbojttal; nagyméretű fotó kartonon, sarkain kissé sérült, 20x13 cm
1
16093.

cca 1910 Magyar katonatiszt (százados) portréja, egyenruhában, kardbojttal; nagyméretű fotó kartonon, sarkain kissé sérült, 20x13 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930-1940 Vám- és pénzügyőr tisztek, 4 db fotó, (az egyiken hordókkal, hátoldalán "Első denaturálás a telepen" felirattal), 8x6 cm és 14,5x9,5 cm között
1
16094.

cca 1930-1940 Vám- és pénzügyőr tisztek, 4 db fotó, (az egyiken hordókkal, hátoldalán "Első denaturálás a telepen" felirattal), 8x6 cm és 14,5x9,5 cm között

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
8
 
cca 1914-1918 Skizze von Ontagnano (Olaszország), I. világháborús katonai térképvázlat, foltos, 21x15 cm
1
16095.

cca 1914-1918 Skizze von Ontagnano (Olaszország), I. világháborús katonai térképvázlat, foltos, 21x15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse