cca 1941 "Die Waffen-SS, im Südosten. Die motorisierten Einbeiten der Waffen-SS, ziehen durch Ungarn an die Balkanfront und werden überall von der Bevölkerung freudig begrüsst", feliratozott sajtófotó, pecsétekkel jelzett, foltos a hátoldalán, 13x18 cm
cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) Tegetthoff-osztályú dreadnought csatahajója (Schlachtschiff), az elülső lövegtornyok ágyúinak sortüze, eredeti fotó, a hátoldalon feliratozva, egyik sarkán kis sérüléssel, 17,5x12,5 cm / cca 1914-1918 Salvo from the front gun turrets of a Tegetthoff-class dreadnought battleship (Schlachtschiff) of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), original photo, with description on the back, with minor damage on one corner, 17.5x12.5 cm
cca 1914-1918 SMS St. Georg, az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (k.u.k. Kriegsmarine) VI. Károly-osztályú páncéloscirkálója (Panzerkreuzer) próbameneten, fotó kis gyűrődésnyomokkal, egy-két kis szakadással, 17x22 cm / cca 1914-1918 SMS Sankt Georg, the VI. Kaiser Karl-class armored cruiser of the Austro-Hungarian Navy, photo with little creases on the edges, with one-or-two little damages on the edges, 17x22 cm
cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (k.u.k. Kriegsmarine) második divíziójának csatahajói menetben, feliratozva, az egyik sarkán apró gyűrődésnyommal, fotó, 15,5x22,5 cm/ cca 1914-1918 The battleships of the second divisio of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), photo, 15,5x22,5 cm
cca 1914-1918 SM Tb 77T, az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) torpedónaszádja (később Jugoszláv T2) menetben, feliratozott fotó, az egyik sarkán kissé sérült, 21,5x16,5 cm / cca 1914-1918 SM Tb 77T torpedo boat of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), (later Yugoslav T2 torpedo boat), photo, slightly damaged on one corner, 21.5x16.5 cm
cca 1917 Katonai csoportkép Sárdy Brutus festő hagyatékából, rajta: Vitéz Pisky Zoltán (1893-1945) ezredes, hadosztályparancsnok és Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátor, fotó, a hátoldalon feliratozva, 9x12 cm, valamint Sárdy Brutus nevére szóló irodai alkalmassági igazolvány.
cca 1930-1940 Vám- és pénzügyőr tisztek, 4 db fotó, (az egyiken hordókkal, hátoldalán "Első denaturálás a telepen" felirattal), 8x6 cm és 14,5x9,5 cm között
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.