Militaria Zahl der Lose: 146
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2897607
16120
443
Military
1913 "Szolgálati időm emlékéül", katonai emléklap, kivágott katona portré fotóval, foltos. Hátoldalán nevesített és további felirattal "4. Husarn Regiment (4. huszár ezred), Hermannstadt (Nagyszeben), 1913". Sérült, foltos. 58×46 cm 2899853
16121
443
Military
cca 1914-1918 Az Érdekes Ujság harctéri képeiből: Távírók munkája az olasz fronton + Visszatérő szerb családok, 2 db I. világháborús fotónyomat, kisebb lapszéli sérülésekkel, lapméret: 35x28 cm
2896863
16122
443
Military
Szovjet öv, sarló kalapácsos réz csat, 5,5x7,5cm, bőr övvel 2824137
16123
443
40000
Military
2578850
16124
443
Military
2517849
16125
443
Military
2863671
16126
443
70000
Military
cca 1940 Főtiszti kardbojt extra kivitel, zománcozott trikolor, hibátlan állapotú zománc. / High officer portepee. Enameled
2250866
16127
443
Military
2818019
16128
443
Military
2921657
16129
443
Military
cca 1980-1990 Vegyes, katonai iskolai jegyzetek és más katonai jegyzetek, iratok, valamint néhány fotó 2919022
16130
443
Military
cca 1885-1900 Vegyes katonai iratok, 9 db 2916337
16131
443
Military
cca 1915-30 össz. 3 db nagy méretű katonafotó: huszár kitüntétesekkel, esküvői fénykép; százados kitüntetéssel, 1929, olvashatatlan jelzéssel; I. vh.-s tiszt gyalogsági karddal, mind kartonra kasírozva, 18x10 és 23x17 cm közötti méretekben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF