Drucksachen

Zahl der Lose: 383

1974 Csehszlovák sí- és télisport felszerelés katalógus, fekete-fehér képekkel illusztrált, 24 p.
16962.

Rufpreis:
1 200 HUF

1974 Csehszlovák motorcsónak és kempingfelszerelés katalógus, fekete-fehér képekkel illusztrált, 32 p.
16963.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1975 Reich Károly (1922-1988): Leány (Saluti sinceri al Festival de l'Unita a Firenze). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, kartonra kasírozva, lapszéli apró foltokkal, 69,5×48,5 cm
16964.

Rufpreis:
5 000 HUF

1976-1977 Berliner-TT-Bahnen vasútmodell-katalógus, színes képekkel illusztrált, német és magyar nyelvű, sérült borítóval, 44 p.
16965.

Rufpreis:
1 600 HUF

1976 DKV zsebnaptár
16966.

1976 DKV zsebnaptár

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1976 A Mohácsi Történelmi Emlékhely 1526-1976. (Az ebben az évben megnyitott emlékhely ismertető füzete). Pécs, Mecsek-Tourist Baranya megyei Idegenforgalmi Hivatal, 7 sztl. lev. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Tűzött papírkötés, helyenként sérült lapszélekkel. Megjelent 5000 példányban.
16967.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1977 Ősök - Istenek, Nyugat-Afrika élő népművészete, fekete-fehér fotókkal illusztrált kiállítási prospektus
16968.

Rufpreis:
1 600 HUF

1978 Dolgozó Nő XXXIV. évf. 1. sz., 1978. január (Románia Szocialista Köztársaság Országos Nőtanácsának magyar nyelvű folyóirata), a címlapon Elena és Nicolae Ceausescu, fekete-fehér és színes fotókkal
16969.

Rufpreis:
2 000 HUF

1978 Dahnken katalógus (ékszer, óra, stb.), színes fotókkal illusztrált, angol nyelvű, kissé viseltes borítóval
16970.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1978 Hószakadás, Ifjúsíági Filmszem 2 db képes filmes kiadvány
16971.

Rufpreis:
1 000 HUF

1978 A Városépítés című folyóirat 78/4. száma
16972.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1978 The State Jewish Museum in Prague / A prágai Zsidó Múzeum, angol nyelvű, képes ismertető prospektus + 2 db belépőjegy
16973.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF