Drucksachen Zahl der Lose: 383
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2892580
16962
443
Printed Materials
1974 Csehszlovák sí- és télisport felszerelés katalógus, fekete-fehér képekkel illusztrált, 24 p.
2892582
16963
443
Printed Materials
1974 Csehszlovák motorcsónak és kempingfelszerelés katalógus, fekete-fehér képekkel illusztrált, 32 p.
2816147
16964
443
Printed Materials
cca 1975 Reich Károly (1922-1988): Leány (Saluti sinceri al Festival de l'Unita a Firenze). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, kartonra kasírozva, lapszéli apró foltokkal, 69,5×48,5 cm
2921798
16965
443
Printed Materials
1976-1977 Berliner-TT-Bahnen vasútmodell-katalógus, színes képekkel illusztrált, német és magyar nyelvű, sérült borítóval, 44 p.
2167770
16966
443
500
Printed Materials
2854888
16967
443
100
Printed Materials
1976 A Mohácsi Történelmi Emlékhely 1526-1976. (Az ebben az évben megnyitott emlékhely ismertető füzete). Pécs, Mecsek-Tourist Baranya megyei Idegenforgalmi Hivatal, 7 sztl. lev. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Tűzött papírkötés, helyenként sérült lapszélekkel. Megjelent 5000 példányban.
2899593
16968
443
Printed Materials
1977 Ősök - Istenek, Nyugat-Afrika élő népművészete, fekete-fehér fotókkal illusztrált kiállítási prospektus 2892607
16969
443
Printed Materials
1978 Dolgozó Nő XXXIV. évf. 1. sz., 1978. január (Románia Szocialista Köztársaság Országos Nőtanácsának magyar nyelvű folyóirata), a címlapon Elena és Nicolae Ceausescu, fekete-fehér és színes fotókkal
2821223
16970
443
900
Printed Materials
1978 Dahnken katalógus (ékszer, óra, stb.), színes fotókkal illusztrált, angol nyelvű, kissé viseltes borítóval
2586686
16971
443
Printed Materials
1978 Hószakadás, Ifjúsíági Filmszem 2 db képes filmes kiadvány
2604297
16972
443
Printed Materials
1978 A Városépítés című folyóirat 78/4. száma
2861664
16973
443
Printed Materials
cca 1978 The State Jewish Museum in Prague / A prágai Zsidó Múzeum, angol nyelvű, képes ismertető prospektus + 2 db belépőjegy
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF