Drucksachen

Zahl der Lose: 383

1948 Bethlen Naptár. Szerk.: Kecskeméthy József igazgató-lelkész. Bethlen Almanac. Edited by Rev. Joseph Kecskeméthy, superintendent. Liognier, 1948, Bethlen Home/Bethlen Otthon. Magyar és angol nyelven. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. Benne 1848-ra is vonatkozó írásokkal.
16901.

Rufpreis:
4 000 HUF

1948 Hirdetmény a rögtönbíráskodás korlátozása tárgyában plakát hajtva 40x60 cm
16902.

Rufpreis:
3 000 HUF

1948 Prága panorámakép ("Panorama Prahy S Petrína - Kreslil Karelvik 1948") 34x84 cm. Hajtva.
16903.

Rufpreis:
2 000 HUF

1948 Regényújság I. évfolyam 1. szám, benne: A süllyedő hajó, írta: Szántó György, kissé foltos, javított
16904.

Rufpreis:
1 200 HUF

1948 MDP propaganda nyomtatvány, 2 db: Rákosi Mátyás: A Magyar Dolgozók Pártjával erős, virágzó Magyarországért. Bp., 1948, Szikra. 48 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, egyik lapon lapszéli, szöveget nem érintő hiánnyal. + Ha szavazni mentek... Dalos könyv. H.n., 1948, k.n. Kiadói papírkötés, kissé foltos.
16905.

Rufpreis:
1 000 HUF

1949 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegyei farsangi meghívó.
16906.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1950 OVIT segédkönyv villanyszerelők részére rajzokkal, magyarázatokkal, kb 100 oldalon
16907.

Rufpreis:
2 000 HUF

16908.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1950 3 db Wemo Modes Internationales vintage divatkép, ofszet nyomat, papír, egyik lap szélén egészen apró foltokkal, 32x21,5 cm
16909.

Rufpreis:
2 800 HUF

1950 Papír és Nyomdatechnika folyóirat 2. évf., 1-12. sz. Félvászon kötésben, egy lapon javított szakadással, máskülönben jó állapotban. Komplett évfolyam!
16910.

Rufpreis:
3 000 HUF

1951-1952 Béke és Szabadság, majdnem teljes két évfolyam bekötve, ajándékozási bejegyzéssel. gazdag képanyaggal
16911.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1951-1979 3 db zsebnaptár, kitöltetlen, jó állapotban
16912.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF