Drucksachen Zahl der Lose: 383
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2917625
16901
443
Printed Materials
1948 Bethlen Naptár. Szerk.: Kecskeméthy József igazgató-lelkész. Bethlen Almanac. Edited by Rev. Joseph Kecskeméthy, superintendent. Liognier, 1948, Bethlen Home/Bethlen Otthon. Magyar és angol nyelven. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. Benne 1848-ra is vonatkozó írásokkal. 2925303
16902
443
Printed Materials
1948 Hirdetmény a rögtönbíráskodás korlátozása tárgyában plakát hajtva 40x60 cm 2923125
16903
443
Printed Materials
1948 Prága panorámakép ("Panorama Prahy S Petrína - Kreslil Karelvik 1948") 34x84 cm. Hajtva.
2924187
16904
443
Printed Materials
1948 Regényújság I. évfolyam 1. szám, benne: A süllyedő hajó, írta: Szántó György, kissé foltos, javított 2916768
16905
443
Printed Materials
1948 MDP propaganda nyomtatvány, 2 db: Rákosi Mátyás: A Magyar Dolgozók Pártjával erős, virágzó Magyarországért. Bp., 1948, Szikra. 48 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, egyik lapon lapszéli, szöveget nem érintő hiánnyal. + Ha szavazni mentek... Dalos könyv. H.n., 1948, k.n. Kiadói papírkötés, kissé foltos. 2922307
16906
443
Printed Materials
1949 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegyei farsangi meghívó. 2866433
16907
443
Printed Materials
cca 1950 OVIT segédkönyv villanyszerelők részére rajzokkal, magyarázatokkal, kb 100 oldalon 2744337
16908
443
Printed Materials
2915517
16909
443
Printed Materials
cca 1950 3 db Wemo Modes Internationales vintage divatkép, ofszet nyomat, papír, egyik lap szélén egészen apró foltokkal, 32x21,5 cm 2924437
16910
443
Printed Materials
1950 Papír és Nyomdatechnika folyóirat 2. évf., 1-12. sz. Félvászon kötésben, egy lapon javított szakadással, máskülönben jó állapotban. Komplett évfolyam!
2918096
16911
443
Printed Materials
1951-1952 Béke és Szabadság, majdnem teljes két évfolyam bekötve, ajándékozási bejegyzéssel. gazdag képanyaggal 2918554
16912
443
Printed Materials
1951-1979 3 db zsebnaptár, kitöltetlen, jó állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF