Asztali olaj/ecet/füszer kínáló
Látványos-elegáns art deco-Kerek,öt betétes, hozzávaló 5 db becsiszolt dugós asztali (dugókon pár csorba)kínáló, 3 üvegcse olaj/ecettartó + 2 füszertartó, patinás-kopott ezüstőzésű sárgaréz korpusz plasztikus központi fogantyúval tartóban,kopásokkal de szép állapotban m: 24 cm, d: 16cm