19. századi orosz ikon: Ünnepi ikon. Tojástempera, fa. Hátoldala tiszt... https://www.darabanth.com/de/443-Fernauktion/443.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/19-szazadi-orosz-ikon-Unnepi-ikon-Tojastempera-fa-Hatoldala-tisztitott-Kis-kopassal-szC3~II2924447
2924447
11911
443
80000
Antique
Beschreibung: 19. századi orosz ikon: Ünnepi ikon. Tojástempera, fa. Hátoldala tisztított. Kis kopással, szép állapot. 31x26 cm
: karap_norbert