Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 612
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2922435
20024
443
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 59, bruttó: 11,3 g 2922526
20025
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,4 g 2921870
20026
443
Keresztelőpohár ezüst (Ag) jelzett 29 g 6,5 cm 2848366
20027
443
Ezüst (Ag) olasz díszkanál, katedrális motívummal. Jelzett (800), nettó: 10,5 g, h: 10,5 cm
2848357
20028
443
Ezüst (Ag) díszkanál, hegyikecske motívummal (Pontresina, Svájc). Jelzett (800), nettó: 8,4 g, h: 10,5 cm
2922303
20029
443
Áttört ezüst (Ag) nyaklánc és fülbevaló szett 51 g jelzett 2919811
20030
443
Ezüst (Ag) poncolt cigarettatárca, jelzett, 68 g, 8x7 cm 2921872
20031
443
Mária Terézia ezüst tallér ezüst utánveret, ezüst (Ag) keretben jelzett 38 g 2919675
20032
443
Ezüst (Ag) fényképtartó medál jelzett 8,9 g d: 30 mm 2914719
20033
443
34000
14k fehérarany (Au) fülbevaló pár, jelzett, dobozában, hibátlan 1,38 g
2922518
20034
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 7,9 g
2922511
20035
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 6,8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF