Lányok, kutyával. Litográfia, papír. Üvegezett keretben 14x16 cm https://www.darabanth.com/de/443-Fernauktion/443.0/Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Lanyok-kutyaval-Litografia-papir-Uvegezett-keretben-14x16-cm~II2914734
2914734
10746
443
Engravings
Beschreibung: Lányok, kutyával. Litográfia, papír. Üvegezett keretben 14x16 cm
: pk