Kádas Gy. jelzéssel (Kádas Gyula?): Csendélet. Olaj, fa. Dekoratív fak... https://www.darabanth.com/de/443-Fernauktion/443.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Kadas-Gy-jelzessel-Kadas-Gyula-Csendelet-Olaj-fa-Dekorativ-fakeretben-20x15-cm~II2922018
2922018
10553
443
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Kádas Gy. jelzéssel (Kádas Gyula?): Csendélet. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
: pk