10609.
Beendet 443. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Jelzés nélkül: Imádkozó szent. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 13×9 cm