Lakos Alfréd (1870-1961): Felemelkedés, az irodalmi vita vázlata. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 15x21 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on board, signed, with autograph description on the reverse, framed