13879.
Beendet 443. Fernauktion
Foto
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
1979 össz. 3 db fotó: Keresztury DezsÅ‘ (1904-1995) magyar Ãró, költÅ‘, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német Ãró, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzÅ‘je, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury DezsÅ‘rÅ‘l, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán cÃmkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,