Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2581479
18848
443
Books: Social sciences
2922250
18849
443
Books: Social sciences
Eric Berne: Emberi játszmák. Lélekkontroll - könyvek. Bp., én., Háttér Kiadó. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés.
2922252
18850
443
Books: Social sciences
Daniel Goleman: Érzelmi intelligencia. Lélekkontroll - könyvek. Bp., én., Háttér Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
2903280
18851
443
Books: Social sciences
2918058
18852
443
Books: Social sciences
Dobrovits Mihály: Jurták és az EBESZ között. Iszlám és nemzetépítés a volt Szovjetunió szunnita iszlám többségű régióiban. Bp., 2015, Balassi. Kiadói papírkötés.
2900344
18853
443
Books: Social sciences
J. Soltész Katalin: A tulajdonnév funkciója és jelentése. Bp., 1979., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
2917877
18854
443
Books: Social sciences
Mérei Ferenc: Lélektani napló. I-III. köt. (I.: Az utalás lélektana; II.: Az élménygondolkodás; III.: Az implikált tudás az álomban). Bp., 1985, Művelődéskutató Intézet. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
2900274
18855
443
Books: Social sciences
Kiss Lajos: Földrajzi nevek etimológiai szótára. Bp., 1980, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval. 2900279
18856
443
Books: Social sciences
Balassa Iván: A határainkon túli magyarok néprajza. Bp.,1989, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kijáró lapokkal. 2904585
18857
443
Books: Social sciences
Ratzenhofer Gusztáv: A szociológiai megösmerés lényege. Bp., 1908. Grill. kiadói vászonkötésben kopott
2920206
18858
443
Books: Social sciences
Fehér István: Elszegényedett Magyarország. Bp., 1932, szerzői kiadás (Klein S.-ny.), 94+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF