18093.
Beendet 443. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Radó Richárd: Pest-budai emlékek a XIX. századból. Bp., 1941., Rózsavölgyi. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés.