Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

9

Beschreibung:

7 kötet a világjárók sorozatból: Nachtigal: Szahara és Szudán, Cholnoky: gróf Teleki Sámuel útja, gróf Schweinfurth: Afrika szívében, Gilder: A Jeanette pusztulása, Arthur Berger: Az örök tavasz szigetén, Georg Wegener: Egy világjáró emlékeiből, Sven Hedin: Belső Ázsia küszöbén. Bp., Franklin. Enyhén kopott egészvászon sorozatkötésben, mindegyik kötetben Chernel Gusztáv ezredes tulajdonosi névbejegyzésével, valamint "Chernel Gusztáv ezredes úr ajándéka 1943" felirattal

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert