A Budapesti Ügyvédi Kamara tagjainak, a helyettes ügyvédeknek és ügyvédjelölteknek névsora az 1949. évre. Bp., 1949, Budapesti Ügyvédi Kamara, 103+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, a borítón postai bélyegzéssel, a 99-102. oldalak hiányoznak.
Kun Tibor 2 műve: Az ügyész a polgári eljárásban a törvénykezési reform után. Bp., 1974. 8p. ; A szabadságvesztés büntetés szabályozása a Csemegi kódexben. Bp., 1974 OTDK 1. helyezett mű 30p.
Katona Géza: A nyomok azonosítási vizsgálata a büntetőeljárásban. Bp., 1965., Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1600 példányban.
1919 Magyarországi rendeletek tára II. kötet 811-1650p. Ötvenharmadik évfolyam, 1919. Kiadja a Magyar Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1919. Átkötött félvászon-kötésben, szakadásokkal.
Steuergesetze vom Jahre 1875. [1875. évi adótörvények.] Bp., 1875, Moriz Ráth, 75+(1) p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval és lapokkal, fűzés nélkül.