Fraknói Vilmos: Karai László budai prépost, a könyvnyomtatás meghonosítója Magyarországban. Értekezések a történeti tudományok köréből XVII. köt. 7. sz. Bp., 1898, MTA (Athenaeum-ny.), 1 t.+21 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ragasztott gerinccel.