Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2925028
18773
443
Books: Gastronomy and Gardening
Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1935, Színházi Élet. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos, sérült borítóval és gerinccel. 2925030
18774
443
(Garai Ferencné) Teréz néni: Alföldi magyar szakácskönyv és házi cukrászat. A Szegedi Polgári Konyha főzőkönyve. Bp., [1941]. Lingua, 128 p. Kiadói papírkötésben, a borító hiányos: csak elülső tábla van meg és az is levált, az utolsó lap (127/128.) levált. 2915572
18775
443
cca 1930 Váncza kincses receptkönyv szép állapotban
2925013
18776
443
Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. + Váncza könyv. A mi süteményes könyvünk. Bp., 1989, Minerva. Kiadói egészvászon-kötés. 2922263
18777
443
dr. Csepregi Pál és dr. Zilai János: 88 színes oldal a szőlőfajtákról. Bp., 1980, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. 2922256
18778
443
Amit nagyapáink még tudtak 1., ciceró, 1992, kiadói, kiadói papírkötésben 2875812
18779
443
Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, koszos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
2897540
18780
443
Kertészeti Lexikon. Bp., 1963. Mezőgazdasági kiadó. Kiadói vászonkötésben. Néhány lap gyűrött. 2841875
18781
443
Váncza kincses receptkönyv. Bp., é.n., Tolnai-nyomda. Kiadói papírkötés, borítón és első néhány lapon apró szakadásokkal
2523182
18782
443
2922240
18783
443
3 darab klf szakácskönyv, Arab konyha, Finn konyha, Sajtlexikon 2743860
18784
443
A modern konyha: Bon Appétit. Kahlbrandt+Kahlbrandt fotóival. Bp., 1991., AMC. Kiadói kartonált- papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF