Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 36

Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1935, Színházi Élet. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos, sérült borítóval és gerinccel.
18773.

Rufpreis:
1 600 HUF

(Garai Ferencné) Teréz néni: Alföldi magyar szakácskönyv és házi cukrászat. A Szegedi Polgári Konyha főzőkönyve. Bp., [1941]. Lingua, 128 p. Kiadói papírkötésben, a borító hiányos: csak elülső tábla van meg és az is levált, az utolsó lap (127/128.) levált.
18774.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1930 Váncza kincses receptkönyv szép állapotban
18775.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. + Váncza könyv. A mi süteményes könyvünk. Bp., 1989, Minerva. Kiadói egészvászon-kötés.
18776.

Rufpreis:
1 800 HUF

dr. Csepregi Pál és dr. Zilai János: 88 színes oldal a szőlőfajtákról. Bp., 1980, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
18777.

Rufpreis:
1 200 HUF

Amit nagyapáink még tudtak 1., ciceró, 1992, kiadói, kiadói papírkötésben
18778.

Rufpreis:
1 400 HUF

Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, koszos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
18779.

Rufpreis:
800 HUF

Kertészeti Lexikon. Bp., 1963. Mezőgazdasági kiadó. Kiadói vászonkötésben. Néhány lap gyűrött.
18780.

Rufpreis:
800 HUF

Váncza kincses receptkönyv. Bp., é.n., Tolnai-nyomda. Kiadói papírkötés, borítón és első néhány lapon apró szakadásokkal
18781.

Rufpreis:
1 000 HUF

18782.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 darab klf szakácskönyv, Arab konyha, Finn konyha, Sajtlexikon
18783.

Rufpreis:
1 200 HUF

A modern konyha: Bon Appétit. Kahlbrandt+Kahlbrandt fotóival. Bp., 1991., AMC. Kiadói kartonált- papírkötés.
18784.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF