Per la Millesima Locomotiva. Societa Italiana Ernesto Breda per Costru... https://www.darabanth.com/de/443-Fernauktion/443.0/Bucher/Bucher-Bahn-Lokomotive~1000021/Per-la-Millesima-Locomotiva-Societa-Italiana-Ernesto-Breda-per-Costruzioni-Meccaniche-Milano-Hn-~II2864250
2864250
18883
443
Books: Railways, locomotives
Beschreibung: Per la Millesima Locomotiva. Societa Italiana Ernesto Breda per Costruzioni Meccaniche Milano. H.n., é.n. Reprint kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülsÅ‘ táblán kis sérüléssel, foltos borÃtóval.
: tg