Hoffmann Edit: Barabás Miklós. Bp., 1950, Művelt Nép. Fekete-fehér kép... https://www.darabanth.com/de/443-Fernauktion/443.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000014/Hoffmann-Edit-Barabas-Miklos-Bp-1950-Muvelt-Nep-Fekete-feher-kepekkel-illusztralt-Kiad~II2919718
2919718
18654
443
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Hoffmann Edit: Barabás Miklós. Bp., 1950, Művelt Nép. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
: hsz