Nagyméretű Chribska cseh művészi üveg váza / asztaldísz. Terv: Josef H... https://www.darabanth.com/de/442-Fernauktion/442.0/Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500007/Nagymeretu-Chribska-cseh-muveszi-uveg-vaza-asztaldisz-Terv-Josef-Hospodka-Sommerso-pink-~II2869100
2869100
11546
442
9500
Glass-objects
Rufpreis:
9 500 HUF 25,75 EUR , 29,69 USD
Beschreibung: Nagyméretű Chribska cseh művészi üveg váza / asztaldísz. Terv: Josef Hospodka, Sommerso pink / rózsaszín, kézzel készített üveg. Jelzett, hibátlan, m .14 cm
: karap_norbert