12201.
Beendet 442. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
XX. sz.,Terrakotta hadsereg 4 darabos másolat szett, harcosok és lovak, kis kopottsággal m: 17 cm