12182.
Beendet 442. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
Bezdány Zsolt: Női portré. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Apró kopásnyomokkal. 51,5x44 cm