Antik bőrkötésű fényképalbum, XIX. sz. vége, német nyelvű ceruzás és t... https://www.darabanth.com/de/442-Fernauktion/442.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Antik-borkotesu-fenykepalbum-XIX-sz-vege-nemet-nyelvu-ceruzas-es-tollas-feliratokkal-~II2910410
2910410
11976
442
Antique
Beschreibung: Antik bőrkötésű fényképalbum, XIX. sz. vége, német nyelvű ceruzás és tollas feliratokkal, fotók nélkül, sérült, 29,5x23x6 cm
: nagy_andras