Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD

Beschreibung:

Kenéz Béla: Ipari öntudatunk ébresztői és munkálói. Bp., 1943, Országos Iparegyesület (Globus-ny.), 295 p. Egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis sérüléssel, ex libris-szel. Dálnoki-Kováts Jenő által "Vitéz Endre (András?) úrnak, az Országos Iparegyesület fogalmazójának" dedikált példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras