Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

A nagy-károlyi gróf Károlyi család összes jószágainak birtoklási története. 1-2. köt. A család megbízásából kiadja gróf Károlyi László. Bp., 1911., Franklin, XXII+2345+1 p. + 1 (kihajtható tábla) t. ; 358 p. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítókkal, az I. kötet gerince elvált a borítótól, és a könyvtest szétvált, a II. kötet kötése szétvált és a gerinc sérült, a 2. kötetből a 2. kihajtható tábla hiányzik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras