1912 Budapesti Újságírók Egyesülete és Almanachja 1912. Bp., 1912, Nyugat-ny., 2+7-368+1 p. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal. Korabeli reklámokkal. A címlapon és az előzéklapon Kozma Lajos szecessziós rajzával. Benne az Budapesti Ujságírók Egyesületének tisztikarával és választmányával. Kiadói szecessziós, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.