Tétel

Katalognummer:

32950.
Beendet 441. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

60 000 HUF
162,60 EUR, 187,50 USD

Beschreibung:

1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, katonai tagozat" zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül T:AU Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Officer's Cross, Military Grade" enamelled, gilt decoration, pin without hallmark C:AU NMK 740.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg