1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, katonai tagozat" zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül T:AU
Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Officer's Cross, Military Grade" enamelled, gilt decoration, pin without hallmark C:AU
NMK 740.