Werbungen

Zahl der Lose: 210

14354.

Rufpreis:
12 000 HUF

Mackintosh's Quality Street fém csokoládés doboz, kis kopásnyomokkal, d: 14 cm, m: 6 cm
14355.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db fém sör reklám tábla. d: 40 cm kopásokkal
14356.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 2010 5 db Maybach képes autó katalógus
14357.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db régi fém kávés doboz Meinl, Franck. Kopottak 10-12 cm
14358.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF