Spielzeuge Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2895045
13216
441
Toys, board-games
21 db baromfiudvar ólom figurák, kopottak.
2895036
13217
441
Toys, board-games
1992 Mister X2 Yeno német nyelvű elektromos hordozható számítógép, számológép, fordítógép. Működik, elemmel. 27x28 cm
2895034
13218
441
Toys, board-games
Asztali foci játék. Tartalék figurákkal, kijelzővel. Sérült (kapus mozgatókar hiányzik), 62x32 cm
2579692
13219
441
Toys, board-games
12 db plüss játék, (maci, jegesmedve, unikornis, nyuszi, stb.) Vegyes méretben. 2576965
13220
441
500
Toys, board-games
Plüss játék elefánt, jó állapotban, m:32cm 2580270
13221
441
14000
Toys, board-games
14 db régi Ravensburger puzzle eredeti dobozában, mind különféle
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF