13558.
Beendet 441. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
1894-1895 Kondrács Gusztáv II. osztályos r. tanuló mértani rajzfüzete 1894-5. Nagy-Kállói M. Kr. A. Reáliskola. Benne különféle kézzel rajzolt ábrákkal, (összesen 97 ábra), és jegyzetekkel, közte 1 az ezredéves kiállításon bemutatott tárgy ábrájával (97 ábra. Symetrikus test.) Kopott aranyozott haránt-alakú egészvászon-kötés, 30 sztl. lev.