Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

10

Beschreibung:

1847-1861 Régi "emlékkönyv", kézzel írt emléklapok aranyozott egészbőr-kötéses tokban, az egyiken rajzzal, levágott hajtinccsel, nagyrészt német nyelven, pesti, és aradi helységnevekkel néhány lapon. Az aranyozott egészbőr-tok, fém csattal, a tok kopott, sérült tokkal: az egyik oldalsó része hiányzik, 9x15x1,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert