1937-38 Magyar Királyság fényképes útlevél, Romániára érvényes, budapesti román konzulátus bélyegző, román illetékbélyegekkel, vászonkötésben, kissé kopott borítóval / 1937-38 Hungarian passport, valid only for Romania