1898 Párisi divat. Litográfia, papír. Jobb felső sarka kartonra kasíro... https://www.darabanth.com/de/441-Fernauktion/441.0/Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/1898-Parisi-divat-Litografia-papir-Jobb-felso-sarka-kartonra-kasirozva-bal-felso-sarka-se~II2897837
2897837
10817
441
Engravings
Beschreibung: 1898 Párisi divat. Litográfia, papír. Jobb felső sarka kartonra kasírozva, bal felső sarka sérült. 38x26 cm
: pk