1860 Herczeg Nagyk-kéri Scitovszky János (1785-1866) portréja, Pest, W... https://www.darabanth.com/de/441-Fernauktion/441.0/Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/1860-Herczeg-Nagyk-keri-Scitovszky-Janos-1785-1866-portreja-Pest-Werfer-Karoly-litografia-~II2904240
2904240
10821
441
Engravings
Beschreibung: 1860 Herczeg Nagyk-kéri Scitovszky János (1785-1866) portréja, Pest, Werfer Károly, litográfia, hajtásnyomokkal, kis foltokkal, 33x26 cm
: ekb