10517.
Beendet 441. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Sz. K. jelzéssel: Balaton. Akvarell, kréta, papír. Paszpartuban. Lap közepén törésnyommal. 35x49 cm