10703.
Beendet 441. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel, Paul Gauguin (1848-1903) után: Nafea. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm