10628.
Beendet 441. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Olvashatatlan (Obren M?) jelzéssel: Szélmalom. Olaj, vászon. Dekoratív keretben. 50x60 cm. / Windmill. Oil on canvas. Signed. Framed.