10714.
Beendet 441. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
26 000 HUF
70,46 EUR, 81,25 USD
Heinrich Hoffmann (1859-1933): Német városrészlet (Kromberg v. Kronberg?), 1886. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 29x23 cm