Foto

Zahl der Lose: 403

cca 1930 Budapest, Tabán, teletaxi állomás, fotó, 6×9 cm
13855.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 Budapest, Tabán, fotó, 6×9 cm
13856.

Rufpreis:
4 000 HUF

1982 Budapest, a metróépítéssel összefüggő átépítések és fejlesztések az Árpád híd pesti oldalán, a Váci úton, többségében datált, jelzett felvételek, 13 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 9x13 cm
13857.

Rufpreis:
2 400 HUF

1975 Budapest, a VI. ker., Bajcsy-Zsilinszky út 42, 44, 46 sz. bérházak műszaki állapotának dokumentálása, a metróépítéssel összefüggésben (alagútfúrás, talajmozgás esetleges következményei), 13 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 13x9 cm
13858.

Rufpreis:
2 400 HUF

1985 és 1986 Budapest, sikló építés a budai várhegy oldalában (műszaki fotók, látképek, riportképek, életképek vegyesen), 21 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, datált, jelzett, 14x9 cm
13859.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca1966-1967 Budapest, a Blaha Lujza téri metró építkezésen, az ún. ,,szekrény építés, süllyesztés" fázisfotói, 8 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 9x13 cm
13860.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1945 Budapest újjáépítése a II. világháború után, a képen Vas Zoltán politikus, MTI sajtófotó, pecséttel jelzett, 13x18 cm
13861.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

cca 1930-1940 Bp., Lágymányosi tó + 1956 Vérmező, 2 db fotó, a hátoldalon feliratozva, 17x12 cm és 18x13 cm
13862.

Rufpreis:
1 200 HUF
17

1898 Budapest, a pesti rakpart kikötött hajókkal, kirakodás közben, túloldalon a Citadellával, keményhátú fotó, Römmler & Jonas, jó állapotban, 10,5×16,5 cm
13863.

Rufpreis:
8 000 HUF

1893 Budapest, Népligetben sétáló család, keményhátú fotó, hátoldalon részletes leírással, jó állapotban, 11×16 cm
13864.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1930-1944 Bp., 2 db sajtófotó (Csömöri út régi villamossal + lovak tetemei mellett elhaladó katonatiszt), a hátoldalon feliratozva, 18x13 cm körül
13865.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1982 Budapest, Bányász mozi Józsefvárosban, Vékás Magdolna pecséttel jelzett fotója, szép állapotban, 13×18 cm
13866.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF