17394.
Beendet 441. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
10 000 HUF
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I-II. kötet. I. köt.: A magyar sport őskora. Dr. Karafiáth II. köt. Széchényi-Wesselényi és még egy nemzedék 1820-1874. Az I. kötet elején a szerző, Dr. Siklóssy László (1881-1951) író, ügyvéd, művelődéstörténész, esztéta, újságíró és szerkesztő által DEDIKÁLT példány. Bp., 1927-1928., Országos Testnevelési Tanács. A mű 3. kötetben teljes! Átkötött kopott félvászon-kötés.