17402.
Beendet 441. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Albrecht Kir. Herceg et al.: Magyar Sport. Bp.,[1934], Merkantil-ny. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.