Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Sujánszky Antal: Hit, Remény és Szeretet. Imakönyv mivelt keresztény katholikusok számára. Pest, [1863], Emich Gusztáv, 2 sztl. lev. (litografált címkép és címoldal) + 408 p. + 10 (részben színes) t. Korabeli dekoratív, aranyozott, fémveretes, kapcsos egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, a borító kissé sérült, kopottas, helyenként foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk