17269.
Beendet 441. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Kínai rejtelmek. Ford.: Sajó Aladár. Bp.,[1930],Franklin,179+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, apró kopásnyomokkal, egészen kis foltokkal, ajándékozási bejegyzéssel.