17258.
Beendet 441. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Loránth László: Pesti képeskönyv. Bp., 1937, Pantheon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, a képek alatt versekkel. Kiadói félvászon kötésben, belül részben sérült a fűzésnél